Ugrás a tartalomra

Álláshirdetés sajtó- és PR-referens munkakör betöltésére

ÁLLÁSHIRDETÉS
Budapest XVI. kerületi Polgármesteri Hivatal
sajtó- és PR-referens

munkakör betöltésére

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, rugalmas munkaidő
A munkavégzés helye: 1163 Budapest, Havashalom u. 43.

 A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • sajtó és PR-eseményekről tudósítás
  • Social Media-felületek kezelése és hirdetések grafikai megszerkesztése
  • sajtóanyagok megírása, szerkesztése
  • fotók, videók készítése, szerkesztése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • grafikai programok ismerete
  • Office, Word, Excel programok gyakorlott ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • fotó és mozgókép rögzítésében való jártasság
  • kreatív munkavégzésre való képesség
  • rugalmasság, stressztűrő képesség
  • megbízhatóság, önállóság
  • átlag feletti írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • videószerkesztéssel kapcsolatos programok ismerete
  • marketingkommunikációban szerzett tapasztalat
  • alkalmanként munkaidőn túli, hétvégi munkavégzés vállalása

Fizetés, bérezés: megegyezés szerint, bérigény-megjelöléssel

A jelentkezés megküldése: elektronikus úton Tóth Valéria humánpolitikai referens részére a joka@bp16.hu e-mail-címre

A munkakörrel kapcsolatban további információt Erdősné dr. Kocsis Helga, a Polgármesteri Iroda vezetője nyújt a +36-1/4011-421-es telefonszámon.