Ugrás a tartalomra

Budapest Főváros Kormányhivatala munkatársat keres kormányablak- és ügyfélszolgálati feladatok ellátására

Budapest Főváros Kormányhivatala
munkatársat keres
kormányablak- és ügyfélszolgálati feladatok ellátására

Iktatószám: BP/1401/01521-1/2023

Ellátandó feladatok:
A Budapest Főváros Kormányhivatala XVI. Kerületi Hivatala Kormányablak Osztály feladat- és hatáskörébe tartozó ügyfélszolgálati feladatok teljes körű ellátása.

Jelentkezési feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Erkölcsi bizonyítvány (a Kit. 82. § szerinti 3 hónapnál nem régebbi)
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • Felsőoktatásban szerzett végzettség
  • Érettségi végzettség és OKJ szerinti, a feladathoz kapcsolódó tanulmányi területen szerzett szakképesítés
  • Érettségi végzettség és szakmajegyzék szerinti Rendészet és közszolgálat /Honvédelem/ Szociális ágazatban szerzett szakképesítés
  • A pályázó vállalja, hogy a fővárosi és megyei kormányhivatalokról, valamint a járási (fővárosi kerületi) hivatalokról szóló 86/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 25. §-a szerinti kormányablak-ügyintézői vizsgát megszerzi a jogviszony kezdetétől vagy a képzés indulását követő egy éven belül.

Elvárt kompetenciák:

  • Elvégzett feladatok ellenőrzése, korrigálása, felelősségvállalás
  • Intenzív, gyors és magas fokú önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, felelősségtudat, pontosság
  • Ügyfél-orientáltság
  • Terhelhetőség és nagyfokú stressztűrő képesség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Közösségi szellem

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő szintű számítógép kezelői ismeret (Windows, Word, Excel)
  • Közigazgatási alap- és szakvizsga megléte
  • Kormányablak-ügyintézői vizsga megléte

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Kormányzati szolgálati jogviszony
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Megfelelő bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Család- és gyermekbarát juttatási rendszer
  • Stabil munkahely

A jelentkezés benyújtásának módja:

Kérjük, hogy fényképes szakmai közigazgatási önéletrajzát és végzettségét, szakképzettségét igazoló okiratai másolatát, valamint az Adatkezelési nyilatkozatát elektronikus formában, a jarasiallas.humanpolitika@bfkh.gov.hu e-mail-címre szíveskedjen eljuttatni. Az e-mail tárgyaként szíveskedjen feltüntetni: Álláspályázat – XVI. KH. kormányablak ügyintézői feladat”.

A jelentkezéshez kérjük csatolni:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján
  • Iskolai végzettségeit, szakképzettségeit igazoló okiratok másolatait;
  • Nyilatkozatát, mely szerint a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • Letölthető: Adatkezelési

A jelentkezés benyújtásának határideje:        2023. november 15.

A jelentkezés elbírálásának határideje:            2023. november 25.

A munkavégzés helye:                                    1165 Budapest, Baross Gábor u. 28-30.