Ugrás a tartalomra

Hatósági feladatok ellátására keres munkatársa(ka)t a Kormányhivatal

Budapest Főváros Kormányhivatala
XVI. Kerületi Hivatala
Hatósági Osztály 1.
hatósági feladatok ellátására munkatársa(ka)t keres

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama:
határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
1165 Budapest, Baross Gábor u. 28-30.

Ellátandó feladatok:
Budapest Főváros Kormányhivatala XVI. Kerületi Hivatala Hatósági Osztály 1. feladat- és hatáskörébe tartozó szociális hatósági feladatok teljes körű ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény, a BFKH Közszolgálati Szabályzata az irányadó.

Budapest Főváros Kormányhivatala család- és gyermekbarát juttatási és támogatási rendszert működtet (pl. gyermeknevelési támogatás, iskolakezdési támogatás stb.) A bankszámla használathoz költségtérítés biztosított. A Kormányhivatal cafetéria juttatást biztosít, amelynek mértékére a hatályos jogszabályok és belső szabályzatok az irányadók.

Jelentkezési feltételek:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • felsőoktatásban szerzett végzettség

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • intenzív, gyors és magas fokú önálló munkavégzésre való képesség
  • jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, felelősségtudat, pontosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szakmai tapasztalat

A jelentkezéshez benyújtandó dokumentumok:

  • Részletes szakmai önéletrajz (a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján, letölthető: https://kozigallas.gov.hu/oneletrajz%20sablon%20v1.7%20KSZF.xlsx
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget, idegennyelv-ismeretet (és amennyiben releváns) a szakmai tapasztalatot, szakmai gyakorlatot igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat, mely szerint benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul: https://www.kormanyhivatal.hu/download/d/fc/07000/Adatkezel%C3%A9si%20t%C3%A1j%C3%A9koztat%C3%B3.pdf#!DocumentBrowse
  • Nem kötelező pályázati feltétel: hozzájáruló nyilatkozat, amennyiben a pályázó nem kerül kiválasztásra, úgy a BFKH Humánpolitikai Főosztálya az önéletrajzát annak benyújtásától számított 3 hónapon keresztül tárolhatja és a számára alkalmas más munkakört javasolhat

Az álláshely betölthetőségének időpontja:    2023. december 1.
A jelentkezés benyújtásának határideje:        2023. november 15.

A jelentkezés benyújtásának módja:
Kérjük, hogy fényképes szakmai közigazgatási önéletrajzát és végzettségét, szakképzettségét igazoló okiratai másolatát elektronikus formában, a jarasiallas.humanpolitika@bfkh.gov.hu e-mail-címre szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezés elbírálásának határideje:          2023.november 25.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Jelentkezéskor az e-mail tárgyaként szíveskedjen feltüntetni: „XVI. KH hatósági feladatok”.. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy pályázata abban az esetben tekinthető érvényesnek, ha azt az általunk kért formában továbbítja részünkre. Továbbá tájékoztatom, hogy az adatkezelési nyilatkozat benyújtási határideje megegyezik a pályázat benyújtásának határidejével, így az adatkezelési nyilatkozat hiányában pályázatát érvénytelennek minősítjük. Kérjük, hogy nyilatkozatát kézjegyével ellátva, a linken található forma szerkesztése nélkül, scannelt formában szíveskedjen megküldeni részünkre. A foglalkoztatás a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) hatálya alatt, kormányzati szolgálati jogviszonyban történik. A kinevezés feltétele a Kit. 82. § szerinti 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány benyújtása. A kormányzati szolgálati jogviszony 6 hónap próbaidő kikötésével jön létre. A feladat ellátása vagyonnyilatkozat-tételhez kötött.