Ugrás a tartalomra

I. Rocco Kupa

A Sashalmi Közösségi Teremben a Kertvárosi SE házigazdaként két kategóriában fogadta az Újpest, az MTK és a Dunakeszi csapatát az I. Rocco Röplabda Kupán, amely nevét arról a cégről kapta, amely magára vállalta a rendezvény teljes költségét. A szponzor ugyanis fontosnak tartja a sport, azon belül is az utánpótlás-nevelés támogatását és a röplabda mellett a labdarúgást, illetve a thai bokszot is pártfogolja. A 8-9 és a 10-11 éves korosztályt minden egyesületből két-két csapat képviselte, a párharcok végén pedig szülő-gyerek mérkőzéseket játszottak.

A torna győztese az A kategóriában a Kertvárosi SE csapata lett megelőzve az MTK és az Újpest gárdáját. A Rocco Group pedig különdíjakkal is jutalmazta a nyerteseket, ugyanis mindkét korosztály első helyezettjei 6-6 fős lézerharc csatában vehetnek részt.