Ugrás a tartalomra

Lezárult a lakossági esővíz-hasznosítási pályázat

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az idei évre lezárult a lakossági esővíz-hasznosítási pályázat, ezért a 2026. június 1. után beérkező jelentkezési lapok elbírálására nincs lehetőség.

Várhatóan jövő tavasszal folytatódik a pályázati program, kövessék figyelemmel médiafelületeinket!